RIHANNA - ŠOK PŘI SETKÁNÍ S RASISTOU!

21. prosince 2011 v 11:41 | ©Riri |  ARTICLES
STARS: Rihanna - Šok při setkání s rasistou! - foto
Star je právě teď na evropském turné, v rámci kterého navštívila i Prahu. To, co ji však potkalo v Portugalsku, nikdy předtím nezažila...
Po skončení svého vystoupení v Lisabonu měla Rihanna v plánu malou party pro svůj tým v hotelovém baru. Místo toho ale musela řešit nepříjemný konflikt, který způsobil jeden z hotelových hostů.

Ve chvíli, kdy se star objevila v hale, začal na ni pokřikovat, že "čub** nemají v takovém hotelu co dělat"! Riri sice byla v šoku, ale útok si nenechala líbit a okamžitě zavolala manažera společnosti.

"Potkala jsem spoustu rasistů za svůj život," napsala pak Riri na svůj twitter:
"Ale to, co říkal tenhle člověk jsem ještě z ničích úst naživo neslyšela. Nejspíš jsem potkala největšího rasistu v mém životě. Řval na mě, že jsem čub**, děv** a že někdo, kdo vypadá jako hov** nemá co dělat ve stejném hotelu jako on."

"Většinou si takových lidí nevšímám a myslím si o nich své, ale tohle bylo moc," pokračuje Rihanna: "Probudilo se ve mě mé černošské já, které zavolalo manažera tohohle luxusního hotelu. Musela jsem se smát, když jsem uviděla, že ředitelem je také černoch." To ovšem rasistu ještě víc popudilo a začal být drzý i na manažera. Nakonec prohlásil, že v tomto hotelu se už nikdy neubytuje.

Dobrou náladu si ale zpěvačka zkazit nenechala a po vyřešení incidentu pokračovala se svým týmem v zábavě. Teď je Rihanna v Londýně, kde ji čekají poslední tři koncerty tohoto roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 21. prosince 2011 v 18:22 | Reagovat

:D takže nakonec čekal na toho hňupa parádní stěr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama