Šéfredaktorka holandského magazínu v článku hrubě urazila Rihannu, musela dát výpověď

23. prosince 2011 v 13:22 | ©Riri |  ARTICLES

Rihanna

Šéfredaktorka jednoho holandského časopisu dala výpověď poté, co oblíbená zpěvačka Rihanna (23), která nedávno vystoupil i u nás , zkritizovala její článek o ní samotné. Barbadoské krásce se nelíbilo, že v něm použila rasistický výraz.Autorka článku označila Rihannu jako "nigga bitch" (černou č***u). Tento slangový výraz, který se hojně používá u R & B skladeb, ale v tomto kontextu vyzněl urážlivě.
"Doufám, že mluvíte anglicky, protože váš časopis je velmi špatným příkladem evoluce lidských práv. Považuji vás za neuctivé a zoufalé. Existují tisíce holandských dívek, které by byly šťastné, kdybyste napsali o jejich přínosu vaší zemi. Namísto toho jste napsali článek, který uráží celou rasu. To je váš přínos světu," zepsula Ri-Ri článek na jedné ze sociálních sítí.
Magazín se za svou chybu omluvil prostřednictvím Facebooku, kam zostuzená šéfredaktorka napsala: "Uvědomuji si, že moje první reakce na Twitteru, ve které jsem napsala, že šlo pouze o vtip, byla neúplným překroucením toho, co jsem myslela. Měla jsem raději napočítat do deseti předtím, než jsem něco napsala. Tím jsem uškodila vlastní důvěryhodnosti a to se k šéfredaktorce nehodí."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 23. prosince 2011 v 15:10 | Reagovat

ještě že už v těch novinách nedělá - taková koza :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama