Březen 2012

FASHION-IS-MY-LIVE.BLOG.CZ

11. března 2012 v 14:36 | ©Riri
Zdravím zlatíčka moje, tak jsem se konečně dokopala, předělala blog a rozhodla se vám ho tedy tady zveřejnit:)) Co se týče těch komentářů v předchozím článku, moc mě potěšily jak jste měli tenhle blog rádi. Ale nezoufjte :D Tady je adresa: fashion-is-my-live.blog.cz

Design mám zase od dokonalé grafičky Natalii Smiley,která oblékala tento blog a byla tak hodná a souhlasila, že "ohákne" i můj "nový" blog:D Doufám že se vám tam bude líbit. Co se týče Affs, už jsem si přidala dva blog o které nechci rozhodně přijít, teď ještě jak se vyjádří oni:) Vy se ae můžete taky zapisovat, budu opravdu jen ráda, když budu moc dále chodit na ty blogy, které znám už ten nějaký pátek :))

I know...this is awful !!!!

5. března 2012 v 17:51 | ©Riri |  MY DIARY

Ouch....budete mě proklínat dlouho když řeknu že s tímto blogem asi skončím?! Já vážně už nevím co mám dělat, Rihannu mám strašně moc ráda, blogování taky, ae ten čas je nelítostnej zabiják. Když trávím čas na blogu, tak mi potom nezbývá čas na učení a na jiné věci. Vážně je mi to strašně moc líto, ae na tomhle blogu budu asi muset skončit, žádnou pomoct jsem nenašla, takže to definitivně rozhodola.....ale POZOR!! Bez blogu bych si to neumím představit, tak jsem se rozhodla že se vrátím na můj předchozí blog který byl o modě, muzice, celebritách. Bude to takové lechčí, protože si tam budu moc přidávat v jakém tempu chci a kdy chci, nebude mě tížti vina, když se objeví nějaké bezva fotky a já nebudu mít čas je vám sem dám....takže takhle:)) Na blog na který se stěhuju, není ještě úplně ready, takže vám sem v průběhu tohoto týdne hodím adresu a ty blogy co budou chtít být dál spřátelené, tak jenom ať písnou...mile ráda si vás přidám, protože jsem si vás zamilovala a chtěla bych být pořád spřátelená a "odnést" si vás na nový blog:))

Personal Photos 16#

4. března 2012 v 17:31 | ©Riri |  PERSONAL PHOTOS
Riri před pár dny vložila na svůj profil, fotku na které je ona v nějaké posteli, na má sobě košily, kterou jsme mohli vidět na Riri když odcházela z hotelu v Londýně a pak také kšiltofku, kterou si vzala do pořadu Jonnathana Rosse:D Moc hezká fotka, škoda jen že jí není vidět do obličej . Dneska už bohužél končím, musim se jít připravit do školy, Affíčka oběhnu zítra po škole:)


imagebam.com

Jonnathan Ross Show

4. března 2012 v 17:21 | ©Riri |  VIDEO APPEARANCES
A protože se objevily fotky k této show, tak nesmíme zapomenout také na videa. Mám tu pro vás dvě, na prvním je 15 minutový rozohovor který vedle s Rihannou a na druhém je záznam z jejího vystoupení, kde poprvé vystoupila s písničkou " TALK THAT TALK".The Jonathan Ross Show > 3. 3. 2012

4. března 2012 v 16:57 | ©Riri |  APPEARANCES
Mám tu také už oficiální fotky, z show Jonathana Rosse, u kterého Riri byla host 3. 3. Fotky jsou naprosto fantastické, měla na sobě oblečení, které jsme mohli vidět už v předhozím článku. Všimla jsme si že Riri si teďka hodně oblíbila kšiltofky, pořád má nějakou na hlavě:D ne že by se mi to nějak nelíbilo:D ae už by mohla zkusit zase něco jiného:D Na všech fotkách se hrozně moc hezky tváří:) koukněte sami ;))


002.jpg 001.jpg 003.jpg 009.jpg


Leaving Giorgio Baldi restaurant in Santa Monica > 1. 3. 2012

4. března 2012 v 16:46 | ©Riri |  CANDIDS
Jůůů, cítíte už to jaro?:D Venku je tak strašně krásně, docela i teplo, konečně si můžu vzít conversky:D na to jsme se těšila asi nejvíc:) Miluju když sedí v pokoji, čtu si u okna knížku a ty sluneční paprsky hřejí přes okno. To mi také připomíná, že čím dál tím víc potřebuji nějakou spoluadminku, aby tenhle blog mohl dál pokračovat, protože jinak brzy bude neaktivní. Čím dál tím víc se mi nechce tu vysedávat když můžu být venku :/ Takže dyžtak víte co máte dělat :) http://just-rihanna.blog.cz/1202/naber-spoluadminky Teď už k Riri, mám tu fotku z 1. 3. kdy odcházela z restaurace "Baldi". Nemusíme zmiňovat že jí to moc slušelo:))RIHANNA BACK IN LOS ANGELES > 1. 3. 2012

2. března 2012 v 17:18 | ©Riri |  CANDIDS
Ahojky, právě jsem přišla domů na 0 minut, potom ase letím, jdu pomáhat kámošům s přípravama na maturiťák, takže jen tak v rychlovce :D nechtěla jsem aby to tu dneska stálo, tak sem hodím fotky, které se objevily, kdy Riri přiletěla už do L.A. Logicky fotky pocházejí z letiště a moc jí to sluší:)) Affs se omlouvám, ale nejspíš obhěnu v průběhu víkendu nebo v pondělí :)RIHANNA A CHRIS BROWN OPĚT SPOLU

2. března 2012 v 12:13 | ©Riri |  ARTICLES
MUSIC: Rihanna a Chris Brown opět spolu - foto

Válečná sekyra je zakopaná. Rihanna a Chris Brown představují nový společný remix písniček Turn Up The Music a Birthday Cake. Poslechni si je!

Rihanna a její bývalý přítel Chris Brown se rozhodli pro společnou předělávku písniček "Birthday Cake" a "Turn Up The Music". Zatímco ´Birthday Cake´ patří Rihanně a Chris ji v nahrávce ´podporuje´, u ´Turn Up The Music´ je to obráceně. Zdá se, že Riri a Chris opět fungují bok po boku, alespoň co se pracovní stránky týká.

Chris dostal dokonce pozvánku na zcela soukromou oslavu Rihanniných narozenin, takže to vypadá, že aféra z roku 2008, kdy Chris Rihannu fyzicky napadl, je odpuštěná. Je to ale dobře také pro Riri?


POTM > March 2012

1. března 2012 v 18:20 | ©Riri |  POTM
A v aktuálním POTM, můžete hlasovat pro fotky, které pořídily paparazzi. Na všech třech fotkách má Riri nějakou sukni, nebo šaty. Tak jsem to odlišila, takže hlasujte kde jí to sluší nejvíce :))


POTM > February 2012 > Photo 3

1. března 2012 v 18:11 | ©Riri |  POTM
A když už Hot or not:D tak nesmíme zapomenout na POTM. Za měsíc únor jste mohli hlasovat pro fotky z různých photoshootu, kde měla Riri červené vlasy:) A s velkým náskokem hlasů, zvítězila fotka 3, z photoshootu Nivea. Měla celkem 21 hlasů ;) Tady jí máte :))